'saksı çiçeği' ile etiketlenen ürünler

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

Kılıç Çiçeği

Peygamber kılıcı adıyla da bilinir. Şık görünüşüyle evinizin her köşesin de size görsel bir şölen sunar. Bir inanış der ki; kılıç çiçeğinin yapraklarının uzunluğu bir metreyi geçip, çiçek açarsa ev sahibi olacaksınız. Yeni evlenenlere, ev sahibi olmak isteyenlere alınabilecek en anlamlı hediye için siparişinizi verebilirsiniz.
69,90 ₺ (Kdv Dahil)

Kuşkonmaz Bitkisi

Yapraklarının görüntüsü ve kolay bakımı nedeniyle en çok tercih edilen bitki türlerinden biridir. Evinizin dekorasyonuna her zaman uyum sağlayıp, ortama ferahlık verecek kuşkonmaz bitkisini hemen sipariş edebilirsiniz.
54,90 ₺ (Kdv Dahil)

Dua Çiçeği (Calathea)

İsminin hikayesi gece olduğunda şeklinin fiziksel olarak değişmesine dayanır. Geceleri dua eden bir kişinin ellerini andıran görünüme bürünen bu çiçeğe en çok yakışan isim dua çiçeğidir. Turuncu açan çiçeğiyle evinize farklı bir hava katacak olan bu çiçeği hemen sipariş edebilirsiniz.
110,00 ₺ (Kdv Dahil)

Pachira (Para Ağacı)

Rivayete göre; ekonomik zorluk çeken bir çiftçi her gün daha varlıklı olmak için dua edermiş. Bir gün tarlasına gittiğinde bu bitkiyi bulmuş ve bunun dualarının karşılığı olduğuna inanmış. O günden sonra bitkiyi çoğaltıp satarak daha çok kazanmış. Bu yüzden de günümüz de adı Para Ağacı olarak da bilinir. Bulunduğu her yere bereket ve şans getirdiğine inanılır.
90,00 ₺ (Kdv Dahil)

Kauçuk

Yapraklarının görüntüsüyle evinizin,ofisinizin her köşesine ayrı bir hava katacak olan kauçuk çiçeği sevdikleriniz için en uygun hediyelerden biridir.
99,90 ₺ (Kdv Dahil)

Kırmızı Antoryum

Kırmızı yapraklarıyla dikkat çeken antoryum; bulunduğu her ortama şıklık katıp, seyir zevkinizi arttıracak. Sevdiklerinize verebileceğiniz gösterişli ve uzun süreli bir hediye olabilir.
220,00 ₺ (Kdv Dahil)